УЖ
Українська Čeština
Polska English
LVIV - Open to the World

Ukraiński Żurnal - 9/2009

Кампанія допомоги мігрантам в СР

(Скачати весь номер: 9/2009 [PDF, 3 Mb])

17 серпня 2009 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) у Словаччині розпочала кампанію, яка має інформувати мігрантів про можливість повернення на батьківщину. До жовтня ц.р. у районних центрах країни на біг-бордах, телефонних будках та плакатах буде розміщено рекламу, на якій слово „батьківщина“ фігуруватиме в кількох мовах, буде вказано номер телефону та адреса, за якими можна отримати більше інформації. Метою програми є, передусім, інформування нелегальних мігрантів, які не зареєстровані в міграційному бюро або поліції для іноземців. Дотепер МОМ повідомляла про свою діяльність за допомогою анонімної інформаційної телефонної лінії, листівок або особисто.  

   МОМ допомагає iз оформленням документів та транзитом, а також здійснює фінансову допомогу для рекваліфікації або створення підприємства. Кампанія, яка коштуватиме 403 000 євро, фінансуватиметься з фондів ЄС.

   З 2004 року до сьогодні найбільше мігрантів, яким МОМ допомогла в справі повернення на батьківщину, походять з Молдови (190).

 

 

-ред-

Український журнал