УЖ
Українська Čeština
Polska English
LVIV - Open to the World

Ukraiński Żurnal

надія є
Всі попередні номери

надія є Наш читачу!
Політичні коментатори щороку попереджають українців, що наступні місяці будуть для них і для країни найбільш критичними. Звісно, Україна змушена вирішувати одне за одним непрості завдання під тиском часу, зовнішнього та і внутрішнього непорозуміння й недовіри, під економічним, інформаційним і фізичним тиском ворога. Багато чого зроблено, але по-справжньому «відсвяткувати» всі перемоги, яких Україна за останні п’ять років досягла, неможливо, бо попереду ціла низка не менш важливих завдань.
2019 рік важчий за попередні тим, що боротьба українця з українцем буде затятішою, ніж українців гуртом проти зовнішнього ворога.
Соціальні мережі переповнені ненавистю й атаками прихильників різних кандидатів. Подекуди лунають заклики «не розсваритися через кандидатів ущент» чи «думати про державу — не про імена». Але ж такою є природа виборів! І недарма закон про воєнний стан виключає проведення виборів, бо нема чого розхитувати країну зсередини, якщо за дверима — Росія. Але воєнний стан, якщо він де-факто є, то де-юре місяць його чинності закінчився, зокрема також і тому, щоби могли відбутися вибори. А виборчі штаби, — зрештою, як і засоби масової інформації, — роблять свою брудну роботу: про всіх живих лише погане.
Але надія є, принаймні за останніми опитуваннями загальнодержавного дослідження Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва домінантним почуттям в українців є надія. І оптимізм у кілька разів перевищує песимізм. І це в країні, де шостий рік іде війна!
Тож, дорогі читачі, обіцяємо, що 2019 рік буде цікавим. Не зважайте на той негатив, який з усіх боків ллється в інформаційне поле. Не все так погано, як часом може здаватися. Пам’ятаймо, що рахунок підводять у кінці гри. А як довго вона триватиме — невідомо.
На все добре!


Скачати повну версію: 12/2018 [PDF, 5.1 Mb]Всі попередні номери
Український журнал