УЖ
Українська Čeština
Polska English
LVIV - Open to the World

Український журнал - 12/2008

Міхель на Ахметовому майданчику

(Скачати весь номер: 12/2008 [PDF, 2.5 Mb])

   Любош Міхель – колишній футбольний арбітр, член СДХУ (Словацька демократична та християнська унія) нині, окрім обов’язків незалежного депутата словацького парламенту, виконує також функцію директора відділу міжнародних відносин футбольної команди „Шахтар Донецьк“, власником якої є Ринат Ахметов.

   Міхель у 2007 р. належав до трійки найкращих арбітрів світу. Натомість обов’язки депутата йому не вдається виконувати постійно і бездоганно. Через часту відсутність голова Словацького парламенту Павол Пашка нещодавно скасував Міхелю місячну зарплату (3618 євро). В жовтні Міхель не з’явився на парламентських засіданнях ні разу. Свою відсутність пояснював медичним обстеженням за кордоном, але в дійсності він влаштовувався на нову посаду у футбольному клубі в Донецьку. Цього року Міхель взяв участь у 261 парламентських засіданнях з 1452. Від червня ц.р., коли пішов з клубу СДХУ, у Національній раді він не появлявся.

   У випадку, якщо в листопаді участь Міхеля на слуханнях не почастішає, Пашка запропонує мандатній та імунітетній комісії покарати його дисциплінарно. Якщо комісія оцінить відсутність Міхеля, як „серйозне порушення депутатської присяги“, вона зобов’язана запропонувати йому відмовитися від посади депутата, з чим він може, але не мусить погодитися.

 

-ред-

Український журнал