УЖ
Українська Čeština
Polska English
LVIV - Open to the World

Український журнал

погляд збоку
Всі попередні номери

погляд збоку Наш читачу!

Минув хаотичний 2019 рік і починається, найімовірніше, дуже складний 2020-й. Поголовна зміна влади на всіх рівнях і у всіх сферах, яку провела команда нового президента, заплутала ситуацію всередині країни й розхитала не надто стійку позицію України на міжнародній арені.

Як новий президент, так і його партія отримали небувало високу підтримку виборців, але їм не вдалося схилити на свій бік українську інтелектуальну еліту. Уже під час виборів було зрозуміло, що ні Володимир Зеленський, ні партія «Слуга народу» не користуються її підтримкою. Були певні сподівання, що після виборів, коли вщухнуть емоції, усе стане на свої місця. Та цього не сталося. Вочевидь тому, що саме ця частина народу вибирала своїх представників не «серцем», а розумом. І вона вимагає від влади раціональних відповідей на давно поставленні питання, яких не отримала під час передвиборчої кампанії і яких не отримує і нині. З іншого боку, новій українській владі не потрібні українські інтелектуали.

Історія вже знала такі періоди, коли народ відвернувся від своєї еліти — і світ на цьому не зупинився. Але чим це закінчиться для України цього разу, важко передбачити.

Цим номером ми прощаємося з вами на тривалий час. У 2020 році будемо виходити нерегулярно, в інших форматах, а можливо, змінимо напрямок своєї діяльності. Дякуємо всім за увагу й підтримку.

На все добре!

Редакція «Українського журналу»


Скачати повну версію: 12/2019 [PDF, 6.4 Mb]Всі попередні номери
Український журнал