УЖ
Українська Čeština
Polska English
LVIV - Open to the World

Партнери

Charitas Česká republika Благодійна організація Charitas Česká republika допомагає іноземцям, які на території ЧР опинилися у скрутній ситуації. У 2007 році організація започатувала проект "Безкоштовна допомога при пошуку працівників із України".

Міжнародна організація з питань міґрації Міжнародна організація з питань міґрації – Прага (IOM) займається проблематикою міґрації, інтеґрації та реінтеґрації іноземців. Окрім наукових проектів, аналізів та семінарів надає також безпосередню допомогу іноземцям.

Дома в Чеській Республіці Дома в Чеській Республіці - це інтернет сторінки націлені на підтримку інтеґрації іноземців на території Чеської Республіки.

Фундація „Український журнал” виникла, щоб популяризувати у Польщі ідею часопису „Український журнал”. Вона діє на пограниччі польської, української та словацької культур. Фундація організовує зустрічі та акції, що уможливлюють ведення широкого міжкультурного діалогу. Крім того вона співпрацює з іншими організаціями, що займаються популяризацією культур народів Центрально-Східної Європи.


Фундація „Український журнал”
Al. Niepodległości 24/30 m. 73
02-653 Warszawa
тел. +48-501-055-378
e-mail: warszawa@ukrzurnal.eu


Фундація займається передплатою часопису „Український журнал” у Польщі.

Український журнал